Dentální centrum 2-K DENT jsme koncipovali a vybavili tak, abychom poskytovali klientům ošetření nejvyšší možné kvality a věnovali všem potřebné množství času. A to vše v příjemném a profesionálním prostředí. Každému pacientovi sestavíme individuální “Cenový plán”, kterému předchází kompletní vyšetření dutiny ústní včetně RVG dokumentace. U vstupního vyšetření zhotovujeme standardně i foto dokumentaci. Poté následuje bezplatné setkání, kdy je pacientovi představen nejen léčebný, ale i investiční plán. A pacient je seznámen i s možnými komplikacemi a návrhy ošetření. Naše Dentální centrum nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou. Veškerou péči si hradí pacient sám. Nejsme tak nikým omezováni v tom, co našim pacientům nabízíme, ale pouze svým  svědomím, dovednostmi a přáním našich klientů.  Naším cílem tak není hromadění výkonů a jejich vykazování pojišťovně, ale jen a pouze kvalitně ošetřený a spokojený pacient.

Vstupní vyšetření 1 950,- Kč
Kompletní vyšetření dutiny ústní , RVG dokumentaci, foto dokumentaci včetně následného představení léčebného a investičního plánu.
Konzultace 950,- Kč
Ohledně cíleného problému/přání (15 minut)
Kompozitní výplň od 1 100,- Kč
Zhotovena s lupovými brýlemi/mikroskopem zahrnující všechny pomůcky s tím potřebné (anestezie, izolační blána kofrdam, případně RTG snímek)
Endodontické ošetření od 3 950,- Kč
Keramická onlay od 7 750,- Kč
Metalokeramická korunka od 9 965,- Kč
Celokeramická korunka od 12 395,- Kč
Implantát Straumann SLA Active včetně zavedení od 15 700,- Kč
Iniciální dentální hygiena od 2 100,- Kč
Odstranění zubního kamene piezon Ultrazvukem, airpolishing, profylaxe pastou, úprava mezizubních prostorů, mineralizace zubů, instruktáž techniky
Opakovaná dentální hygiena od 1 300,- Kč
Ordinační bělení lampou Beyond 6 300,- Kč
Chirurgické vyjmutí zubu moudrosti 3 920,- Kč

Záruky na ošetření

Ošetření námi provedené je té nejvyšší kvality, proto na všechna ošetření poskytujeme nadstandardní záruční doby. To je ovšem podmíněno podmínkou absolvovat alespoň 2x ročně preventivní prohlídku a dentální hygienu. Dodržovat rady zubní lékaře a dentální hygienistky. Kompozitní výplň – 5 let na vypadnutí, nikoliv na odštípnutí výplně/zubu, záruka se také nevztahuje na odumření zubního nervu. Korunky – 5 let na vypadnutí, 2 roky na odštípnutí keramiky. Endodoncie – 3 roky, nevztahuje se na prasknutí kořene zubu, primární ošetření musí být provedeno na našem pracovišti. Záruka se nevztahuje na ošetřené kořeny zubů pod korunkou Implantáty Straumann – 10let na mechanické selhání implantátu (materiál), 5 let na biologické selhání (vyloučení z kosti). Způsob platby: Veškeré služby a dentální pomůcky v našem centru můžete uhradit hotově či platební kartou. Platby se provádějí za každé ošetření a mohou tedy připomínat splátky. Celé ošetření se tedy děje v několika krocích. Splátkový způsob platby neprovádíme.