Vřele děkuji p. doktorce Jarešové a její báječné sestře za jejich perfektní přístup a péči. Zuby mám naprosto dokonalé 🙂

Příjemné prostředí, příjemný personál, absolutní profesionalita všech výkonů bez bolestí, vybavení na nejvyšší úrovni, podrobné informace doložené snímky během celého procesu. Vysoká cena je tak kompenzována užitnou hodnotou implantátů do mé budoucnosti.

Před dvěma týdny jsem měla po úrazu zubů konzultaci s paní doktorkou Jarešovou a následně jsme naplánovaly termín na zákrok. Vstřícnost, empatie, profesionální přístup a naprosto špičková preciznost! Cena za mě opravdu odpovídá kvalitě. Ordinace je nádherně zařízená, personál je velmi milý, ani si nepřijdete, jako v čekárně u zubaře.

Velká spokojenost ! Top - podrobné vysvětlení, empatie, profesionální podpora, moderní vybavení a příjemné prostředí. Bezbolestně a kvalitně odvedená práce. Cena odpovídá kvalitě. Vše super, děkuji. Poprvé se těším na další návštěvu zubaře 😉

Můj původní zubař byl ,,stará škola” a jen jsem vždy slyšela, že je vše OK, nebo mi jednou za čas nějaký zub opravil a já žila v tom, že mám vše v pořádku, i když jsem si všímala, že nemá moc žádné technologie ani rentgen a že některé zuby mám občas citlivé. Když jsem se přestěhovala, tak jsem si řekla, že je čas na změnu zubaře a po všech zváženích a ohlasech na jiné zubaře, jsem se nakonec rozhodla zkusit 2-K DENT a bylo to to nejlepší rozhodnutí a věřím že i dobrá investice do mého zdraví. Celé dentální centrum je moc příjemné prostředí, včetně milých recepčních a profesionálních zubařů. V čekárně si ani nepřipadáte jako u doktora a do toho neuvěřitelně vybavené ordinace i se všemi technologiemi, takže máte vše potřebné na jednom místě. Sice si vše hradíte, ale dopředu jsem dostala plán léčby, včetně cen, takže se vám nestane, že byste nevěděli, jaký vás čeká léčebný postup bez vašeho odsouhlasení. Jsem moc spokojená s výsledkem léčby a mohu jen doporučit. :))

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za péči, kterou nám věnujete a především za gratulaci k narozeninám, kterou používám jako záložku do knihy a díky tomu se z ní mohu těšit celý rok. Vaše věrná a vděčná pacientka.

Veliké poděkování za úžasný lidský přístup a profesionální pomoc.

Dnes jsem byla na dentální hygieně s tím,že jsem byla objednaná už před týden,ale bohužel díky mému stresu velkému jsem to psychycky nedala a tak paní doktorka mi nabídla,že přijdu za týden a,že mi dají léky na uklidnění. Dnes jsem tam byla léky na uklidnění mi daly a super byla jsem méně ve stresu,ale paní doktorka velice moc vstřícná moc hodná povídá si s vámi uklidňuje vás za mě úžasná práce a přístup jsem velice moc spokojená a dentální hygiena bez bolesti. PS: mám velkou fobií že zubaře podle toho mě zuby taky tak vypadají a vždy jsem u zubaře brečela a řvala a kopala i přes to,že už jsem dospěla,ale tady to zatím probíhá moc dobře a krásně takže jsem zvědavá jak bude probíhat zákrok. Doufám,že to bude bezbolestné a vše kolem v pohodě. Děkuji poslední hvezdičku si nechávám na příště podle toho jak to bude probíhat 😁🙏

Veľmi prijemne prostredie, empaticka recepcia , dopredu podrobne vysvetlenie zakroku s cenovym odhadom , vysoko profesionalna uroveň odborneho zakroku , nadštandartne technicke vybavenie pracoviska , minimum časovych ztrat - vysledkom je absolutna spokojnosť klienta s urovňou poskytnutych služieb. Uprimne doporučujem.

Dentální centrum 2K Dent v Liberci můžu jen doporučit. Profesionální přístup celého týmu. Zákrok byl předem vysvětlen a cena byla hned navržena. Zákrok byl naprosto bez bolesti, nic jsem necítil. Během zákroku se stále ptají, jestli je vše v pořádku. Opravdu mohu jen doporučit. Problém se zubem jsem řešil přes 1 rok, tady vyřešeno okamžitě. Mé hodnocení je 5/5.

Dobrý den, dnes jsem ve schránce objevila obálku a v ní přání od vás k narozeninám. Udělalo mi opravdu velkou radost, že si na mě vzpomenou milí lidé v zubařské ordinaci, které vidím 1 nebo 2x do roka. Moji šéfové, pro které pracuji každý den, si ani nevzpomenou… Udělali jste mi opravdu velkou radost. Zdravím a přeji Vám jen příjemné pacienty

Děkuji za přání k narozeninám. Bylo to velice milé překvapení. Jste příkladem v péči o pacienty a to jak po stránce odborné, tak i lidské.

Jedním slovem užasné moc jsem se bála ale zbytečně. Pan Doktor Profesionál a špička ve svém oboru moc se těším na další spolupráci.Děkuji všem moc…

S touto klinikou jsem byla velice spokojená i přes velkou bolest, kterou jsem si vytrpěla, ale výsledek je skvělý. Mám teď krásné bílé zuby bez kazů a můžu se hezky usmívat na svět. Velice milý a hodný personál. 🙂

2-K DENT centrum mohu jenom doporučit. Naleznete zde naprosto profesionální přístup a atmosféra je tu velmi přátelská. Její nadstandard spočívá ve skvěle odvedené práci pomocí nejmodernějších postupů a přístrojů. Individuální přístup ke každému pacientovi je zde samozřejmostí. Vřele doporučuji!!

Nemůžu nic jiného nez doporučit. Vzhledem ke stavu mého chrupu mám vše vytrháho ve velmi krátkém čase včetně použití tzv.krevních vložek pro rychlé hojení. Vše proběhlo bezbolestně a pan doktor Kittler i ostatní lékařky jsou super . Pozitivní přístup , že se přestanete bát chodit k zubaři. Jediné malé minus je cena proto nedávám všech 5 hvězdiček. Konec konců kdo by vás prijmul takřka okamžitě v dnešní době?

Skvělá péče, výborná komunikace. Ochotný, vysvětlující a laskavý personál.

Vsichni jsou milí a svoji praci perfektně provedou. Příjemna atmosféra

Pro člověka co se bojí trhání zubů je Toto místo naprosto ideální, skvělý přístup, bezbolesti, velice příjemný personál .. byla jsem na trhání a vyřezávání 8ček a nemůžu říct jediné špatné slovo ☺️ teď kdyby mi řekli že musím na další trhání jdu již bezestrachu ☺️ supr!!!

2K DENT = Naprostá profesionalita, srdečný a lidský přístup, špičkové vybavení. Každé ošetření proběhlo vysoce odborně a efektivně, odpovědně a důsledně, s plným nasazením, s jistotou a lehkostí. Mohu jen doporučit!!

Vsichni jsou milí a svoji praci perfektně provedou. Příjemná atmosféra.

Děkuji pánům lékařům a všem ostatním přítomným z 2-K DENT za záchranu mého chrupu, dnes mám nádherné zuby, jaké jsem nikdy neměla :-). „dokonalost není maličkost“, a o práci pánů lékařů zde to platí beze zbytku. Jsou perfektní!

Před pár lety ukončila svoji praxi moje už bývalá zubní lékářka. V tu chvíli jsem marně hledal náhradu. Téměř všude jsem se setkal s odmítavým přístupem. Výjimkou však bylo až 2K Dent. Vyplnil jsem na jejich webových stránkách formulář se žádostí o vstupní prohlídku a hned druhý den jsem byl kontaktován, abychom sjednali termín návštěvy. Pan doktor mi navrhl léčebný plán, se kterým jsem souhlasil a následně jej absolvoval. Hned po prvním zákroku ze mně opadla nervozita, kterou má ze zubařů snad každý. S prací celého týmu jsem byl nadmíru spokojen. Dnes již navštěvuji ordinaci jenom jednou za půl roku na dentální hygienu a preventivní prohlídku. Nakonec jsem moc rád, že moje bývalá zubní lékařka praxi ukončila a já jsem začal navštěvovat 2K Dent. Vybavení ordinace, profesionalita a hlavně přístup je zde na úplně jiné úrovni.

Dentální centrum 2K Dent v Liberci můžu jen doporučit. Profesionální, milý a lidský přístup celého týmu. Veškeré zákroky jsou předem vysvětleny, a člověk tak ví, co očekávat – včetně ceny. Následně je vše bezbolestně provedeno (pan doktor i paní doktorka přidávají anestezii dle potřeby), takže bolest opravdu nehrozí. Během zákroku se stále ptají, jestli je vše v pořádku. Na základě minulých zkušeností vím, že je můj chrup v 2K Dent v nejlepších rukou. Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale na preventivní prohlídky se dokonce i těším :-).

Krásné prostředí, z člověka spadne nervozita 🙂

Již 7 let navštěvuji tuto zubní ordinaci, práce celého týmu je nadmíru profesionální.

Profesionální a přátelský přístup estetického dentálního centra 2K DENT mě zbavil obav z návštěvy zubní ordinace. Doporučuji všem.

Dovoluji se s ostatními potencionálními klienty nebo i budoucími zájemci, podělit o svoji prvotní zkušenost se službami Centra zubního lékařství a implantologe 2K DENT v Liberci. Poptávali jsme několik pracovišť a stomatolog.klinik, zda zavádějí tzv. „mini implantáty“ pro pacienty, kteří nemají silné čelistní kosti. Obecnou informaci jsme poslali i na dentální centrum 2K DENT v Liberci. Obratem přišla kladná odpověď s pozváním na vstupní prohlídku během 2 týdnů. Centrum si ještě ověřilo, zda termín platí a akceptujeme den i hodinu. Dnešního dne jsme se dostavili. Už recepce byla důstojná takovému zařízení, sestřička velice příjemná a ihned vyplnila potřebné nacionále pro evidenci klienta. Následně sestra provedla celkový 3D snímek. Vyhodnocení daného stavu, analýzu a stanovení léčebného plánu včetně finanční úhrady, vysvětlil přednosta centra pan MUDr. Martin Kittler. Jeho vystupování a jednání bylo na vysoké profesionální úrovni. Důvěra pacienta v lékaře je velice důležitá. Rozplynuly se tak obavy a už se těšíme na stomatologický výkon. Celému kolektivu 2K DENT centru přejeme jen samé spokojené klienty! Nelze jinak, nežli je doporučit.

Mgr. Jaroslav M. s chotí, Hradec Králové 8/2021 Google

Spokojena celá rodina , výborný přístup jak v prevenci, tak v samotné léčbě.

Navštěvuji 2kdent již 2 rokem a musím říct, že jejich přístup je velice lidský, vstřícný a citlivý. Má starší dcera, které je 8 let má za sebou již několik zákroků a musím říct, že úplně super. Paní zubařka je strašně milá a s dětmi to umí. Všechno jim krásné vysvětlí aby věděli co jim bude dělat. Nedovedu si představit jak by dopadly její zuby po zákroku předchozího zubaře. Takže za nás mohu jen doporučit!

Je to už několik let, ale dříve jsem chodíval k zubaři, který byl s porovnáním s 2-K DENT spíš řezník než zubař a tak jsem již od dětství měl k zubařům vztah, že je to nepříjemné utrpení a nutnost. Pokud se někdo bojí chodit k zubaři, měl by navštívit právě 2káčko (jak jim říkám). Jestli jsem někdy cítil bolest, tak jsem velice pravděpodobně u toho spal, ne proto, že bych si dal dávku rajskýho plynu, ale protože ty zákroky jsou spíš relax než trápení. Jasně, někdo se vám hrabe v puse a slyšíte spoustu zvuků, které zní nepříjemně, ale kompenzují to super podkresovou hudbou, která vám to fakt zpříjemní. Nikdo vás tam nebude tlačit k tomu, že musíme mít americký úsměv bílý jako sníh, naopak, vysvětlí vám, že přirozenost je dar, který každý dostáváme trochu jinak. Mám po úraze vyměněné dva zuby a pár dalších zákroků, nevyhrabali někde v šuplíku korunku, která jakž takž padla a barva skoro taky odpovídala, celé to byl pro mě zajímavý proces, spolupracují s profi laboratoří, kteří vám zoubek vyrobí na míru, a není to klišé. Do zubu vykreslují dokonce přirozené skvrnky a upraví tvar podle vašich okolních zubů. Budete žasnout. Navíc jsou to děsní inovátoři (v dobrém slova smyslu), pokaždé když je navštívím, mají nějaké nové stroje, nástroje, které jsou k zákazníkovi stále šetrnější. No… trochu jsem se rozepsal. Zkrátka a jednoduše, 2-K DENT doporučuji 5/5.

Moderní ordinace a profesionální přístup. Každý zákrok je bezbolestný, což je to nejlepší. Jsme naprosto spokojeni!