Do zubní ordinace chodím už víc jak 10 let a jsem nadmíru spokojená. Krásné prostředí, profi přístup a v rámci mezi vždy bezbolestné ošetření. Za mě rozhodně doporučuji. K zubaři chodím ráda a na návštěvy se těším, což mluví za vše.
 
Petra V.
07/2021
 
Vzhledem k tomu, že navštěvuji 2k-dent již dva roky, mohu už hodnotit. Hlavně jsem již potřeboval najít hodnotnější péči o zuby, než nabízel můj dlouhodobý státní zubař. A jiného státního si dnes hledejte. Hlavně nebylo u něj třeba platit a opravil to nejnutnější co bylo třeba, ale ten přístup se zhoršoval. Po té co sem měl v mém věku (46) problémy s jedním moudrákem, a snažil se mi ho léčit, stylem, až to bude bolet přijďte, vyčistíme, zaplníme, a až to nebude bolet tak zaplombujem úplně. Léčba to byla bolestivá a na moje naléhání při další návštěvě, že bych si přál ho vyndat odpověděl, že to není potřeba, že se to vyléčí. Tohle trápení, kdy bolesti konečně přestanou sem už nečekal, a dal na doporučení mé známé, která říkala, pokud budeš potřebovat kvalitní lékařskou péči, musíš si ji zaplatit. Bohužel. Koukl sem na net, na nějakou nejbližší kliniku, optal se, a zvolil 2-k dent. Vyplnil na webu o co jde a zda nevadí, že budou dělat nepovedenou práci po někom jiném. Velmi brzo se mi ozvali, prohlídka s tím, co to ten můj pan zubař vymýšlí, protože jak začnou zlobit osmičky, moudráky, jdou ven všechny. Za dva dny sem se dostavil na extrakci všech tří. Po kontrole sem projevil zájem o kontrolu celého mého chrupu. Hned mi pan doktor říkal, že tam mám hodně poškození a kazů. Při další návštěvě proběhlo focení chrupu, detailní rtg a návrh jaká by byla cena oprav všech poškozených zubů, ač byli plombované, prasklé plomby, nebo kazy. Docela dost na to, že jsem nebyl zvyklí platit ,ale podstoupil jsem to, vzhledem k tomu, že kdyby se vyskytl nějaký problém naráz, kdo ví, jak by to můj zubař dělal. Naštěstí, žádný další zub nebyl tak poškozen, aby byla nutná jeho extrakce, kořeny byli zdravé. Celkem mi bylo během čtyř měsíců opraveno všech13 poškozených zubů, v pěti zákrocích. Mezi prvním a druhým proběhla první hygiena. Následně kontrola a hygiena jsou zároveň, a jsou prováděny každého půl roku, je to i v záručních podmínkách. Při první hygieně bylo co napravovat, hodně i zubního kamene, a následně doporučení mezizubního kartáčku a niti, jak si udržovat chrup. Vzhledem k tomu, že jsem si vše platil, mám zájem na tom dál to udržovat a celkově se vzhled prostě zlepšil, a když se staráte, není třeba při další hygieně na vás tolik práce. Jinak i čekaní probíhá v příjemném prostředí, klimatizace i vzduch je čištěný, já alergik to poznám hned a personál je milý a přívětivý. Za mne spokojenost.
 
Antyo14
06/2021
 
S manželem jsme pacienty dentálního centra už deset let a vždy se nám dostalo profesionální péče na nejvyšší úrovni. Oceňujeme příjemné prostředí a milý personál. Lékaři drží krok v oboru a ordinaci doplňují o nové přístroje a postupy pro ještě kvalitnější péči. Problém odhalí a napraví hned v zárodku ještě dříve, než se sám ohlásí. Co jezdíme ke Kittlerovým, už nás zuby nebolí.
 
Blanka
06/2021
 
Ordinaci 2KDENT navštěvují tři generace naší rodiny cca již od roku 2008. Příjemné prostředí, každý zákrok velmi profesionálně a bezbolestně provedený, milá rodinná atmosféra, péče na vysoké úrovni, vše na jednom místě, personál velmi vstřícný. Jednoduše naprostá spokojenost… Vřele doporučujeme.
 
Jana
06/2021
 
Jsem mnoholetým klientem dr. Kittlera, během této doby jsem absolvovala několik i složitých zákroků, všechny byly provedeny nanejvýš odborně a pečlivě; s prací a přístupem celého týmu jsem velmi spokojená. Děkuji moc za veškeré poskytované služby a možnost obrátit se kdykoliv s důvěrou s jakýmkoli problémem.
 
Lenka
06/2021
 

Do 2-K DENTu chodíme celá rodina již mnoho let a rozhodně bychom neměnili.

+ Maximální profesionalita a odbornost
+ Vše je pacientovi předem vysvětleno
+ Bezbolestně provedené zákroky
+ Moderní vybavení
+ Skvělý přístup k pacientům
+ Rodinná atmosféra
+ Vše na jednom místě

 
Jindřich
06/2021
 
Profesionalita, vstřícné jednání, vše naprosto skvělé. Stejné platí u i péče o děti, kdy přístup p. zubařky a celého týmu je natolik odzbrojující a příjemný, že i dva malý předškolní rošťáci, kteří normálně na doktory nereagují příliš pozitivně, absolvují celé vyšetření a i zákrok bez problémů a v dobré a družné náladě. Mohu jedině doporučit…
 
Karel
05/2021
 
Po nekolika vymenach zubare jsem konecne spokojena. Profesionalni tym, kvalita a pratelsky pristup, to je to co najdete ve 2-K Dent.
Cela lecba probehla rychle, bezbolestne a po celou dobu jsem byla o vsem podrobne informovana.
Na kontrolu se sem snad clovek dokaze i tesit. 😄
 
Jana
05/2021
 
Po více jak desetiletí pravidelně navštěvuji 2-K DENT a jsem maximálně spokojený, jak s prevenční péčí, tak případným lékařským zákrokem, který byl mimo jiné i důkladnou dentální hygienou jediný.
 
Jan
05/2021
 
V dnešní době najít tak dobrého zubaře je nemožné, až jsem narazila na centrum 2-K DENT.
Profesionální přístup celého týmu, příjemné prostředí, moderní vybavení a hlavně úsměv na tváři
 
Miluše
05/2021
 
Nejlepší zubní ordinace širokodaleko! Se zuby jsem měl velké problémy, i po estetické stránce. Ale to pro pana doktora a jeho tým nebyl žádný problém a dnes se mohu smát na “plnouhubu” 🙂 Luxusní prostředí krásné ordinace ve spojení s profesionalitou. Všem doporučuji!
 
Jiří
05/2021
 
Profesionální přístup a uvolněná atmosféra na místě, kam běžně člověk nechodí za příjemnými pocity. A nešetří úsměvy, což se taky počítá 🙂
 
Zdeněk
05/2021
 
V dnešní době najít dobrého zubaře je nemožné, až jsem narazila na centrum 2-K DENT.
 Profesionální přístup celého týmu, příjemné prostředí, moderní vybavení a hlavně úsměv na tváři
 
Miluše
05/2021
 
Lidský přístup, skvělá péče! Absolutní topka mezi zubaři. Vřele doporučuji.
 
Jana H.
05/2021
 
Velmi oceňuji práci paní Kittlerové. Má velice profesionální přístup, příjemné vystupování a je velmi pečlivá. Vše mi vysvětlila a hlavně mě naučila jak se dobře starat o zuby. Za mě velká spokojenost a můžu jen doporučit.
 
Jana N.
05/2021
 
Z mého pohledu perfektní a naprosto profesionální ošetření. Průběžně se vyřešily zásadní dentální problémy s kterými jsem do ordinace přišel od předchozího lékaře včetně nových implantátů. Taky si cením velmi milého přístupu veškerého personálu.
 
Martin O.
04/2021
 
Poprvé jsem navštívila ordinaci 2-K DENT v lednu 2014 na doporučení mého muže, poté jsme přihlásili naše tři děti a dnes chodí na prohlídky i vnučka. Doporučujeme přátelům vysokou profesionalitu a laskavý přístup celé ordinace, na návštěvy se opravdu těším.
 
Miroslava
04/2021
 
Profesionální a velmi osobní přístup, kvalita, příjemné postředí a absence nepříjemného pocitu ze zubaře, to vše poskytuje 2-K DENT. Docházím již sedmým rokem a rozhodně to za to stojí. První ordinace kam se při každé návštěvě těším. S díky doporučuji všem, kterým záleží na zdravém chrupu.
 
Ivča
04/2021
 

Jak jste se o nás dozvěděli?

Hledala jsem volné zubaře v Libereckém kraji (posledního jsem měla v původním bydlišti a od přestěhování i kvůli obavám ze zubařů jsem hledání odkládala). Hledání bylo na internetu.

Co Vás vedlo k vyhledání našich služeb?

Kvůli zanedbané péči se mi začali lámat zuby v těch místech, kde jsem měla dřív plomby

Co rozhodlo o výběru naší společnosti?

Nejprve jsem četla recenze, kde jiná pacientka popisovala svůj problém s vylomeným zubem a o tom, že byla přijata hned… já jsem se také spojila s recepcí a na rozdíl od jiných zubařů jsem měla termín prakticky okamžitě.

Jaký problém jste potřebovali vyřešit?

V první řadě ten vylomený zub.

Jak dlouho jste přemýšleli o možnosti nás oslovit ?

Jakmile jsem si ověřila, že přijímáte pacienty, tak jsem vůbec neváhala.

Co byl stimul k Vašemu rozhodnutí?

Obava z toho, že postupně příjdu o všechny zuby. A že už jsem vyhledání zubaře odkládala hrozně dlouho.

Probíhalo ošetření a přístup personálu dle Vašich představ?

Vůbec ne. Ale v pozitivním smyslu. Já měla zkušenosti takové, že jsem měla ze zubařů strach. Ale tady mi stačilo pár návštěv, kdy se dělaly bolestivé zákroky a svého strachu jsem se zbavila. A i obě paní doktorky a všechny sestřičky včetně těch co jsou na recepci jsou opravdu hrozně moc fajn. Už při první návštěvě, když Terezka viděla mne obavy, tak mne moc hezky uklidňovala. Takže opravdu pro pocit pohody při návštěvách mi vůbec nic nechybí.

Byla to dobrá investice z hlediska Vašeho času a peněz?

Jak se říká, za blbost se platí. Kdybych se ozvala hned po přestěhování, neměli byste se mnou tolik práce. Ale na rovinu vynaložených peněz za to, jak se teď cítím vůbec nelituju.

Doporučil by jste naše služby i dalším pacientům?

Rozhodně ano. A teď ne z pohledu toho, že jsem měla akutní problém, ale i z toho pohledu, že jsem se u předchozích doktorů zákroků bála – tady ne.
 
Pane doktore, ještě jednou děkuju za veškerou péči, která mi byla a i v budoucnu vím, že bude poskytnuta.
 
 
Musím vyzdvihnout profesionální přístup celého týmu a také moderního vybavení . Pokaždé Vás přivítají se skvělou náladou a úsměvem na tváři. Veškeré kontroly i dentální hygienu hlídají za vás a ozvou se vám s předstihem ohledně zaplánování termínu , tedy vy na nic nemusíte myslet …což mě osobně velmi vyhovuje. 😊 Samotná léčba mi byla vždy důkladně vysvětlena a já jsem tak věděla co mě čeká. Následné výkony byly opravdu bezbolestné. 😊 Jsem neskutečně vděčná , že jsem se svěřila do rukou této kliniky. Všem doporučuji
Tereza
03/2021
 
Navštěvuji tuto zubní ordinaci od roku 2017 a za tu dobu jsem si nechal udělat celý chrup (komplet ).. !! .. Jsem maximálně spokojený se vším , co tato ordinace nabízí .. Profesionální přístup od všech a služby na 1.. Nikde jinde jsem nic podobného nenašel .. 🤞👏👈.. Mohu všem jen doporučit .. 👏👏👏🤞
Michal R.
03/2021
 
Jednoduše a srozumitelně LUXUSNÍ PRÁCE. 2kDent klinika je místo, kde Vám s elegancí všech nejmodernějších technologií, celého týmu a velmi intenzivní práce pana doktora Kittlera udělají z vašich „zubnich příběhů“ naprosto dokonalý chrup. Cítím HLUBOKÝ RESPEKT před okamžitým samozřejmým přijetím do péče a ročním pracovním nasazením pana doktora, zubnich asistentek, recepční při ladění termínů, zubní lékařky při pokračující práci na dokončení péče a následné péče paní Kittlerové coby zubní hygienistky. Ceny odpovidaji odvedené kvalitě. Můj pocit, že jsem udělala vše, pro své zdravé srdce, je nejvíc! DĚKUJI. Chcete mit zuby jako ja? Prosim, 2KDent je to správné místo . Jak jsem napsala v úvodu LUXUSNÍ PRÁCE !!! AR
Alena R
01/2021
 
Jak jste se o nás dozvěděli?
Sám jsem vyhledal Vaše internetové stránky.

 

Co Vás vedlo k vyhledání našich služeb?
Potřeba řešit zákrok (=čistění zubních kanálků), dostupnost celkového zázemí (technika,zkušenosti) pro náročnější zákroky.

Co rozhodlo o výběru naší společnosti?
První návštěva, celkový dojem, nabídka kvalitní péče.

Jaký problém jste potřebovali vyřešit?
Jednalo se o čištění zubních kanálků.

Jak dlouho jste přemýšleli o možnosti nás oslovit ?
Rozhodl jsem se rychle, kvalitní prezentace na internetových stránkách, velmi dobrá dostupnost ordinace.

Co byl stimul k Vašemu rozhodnutí?
Po prvním rentgenu zjištění řady problémů i možných komplikaci do budoucna, motivace dát vše do pořádku.

Probíhalo ošetření a přístup personálu dle Vašich představ?
Jednoznačně, vysoká profesionalita poskytovaných služeb od recepce až po zubařské křeslo.

Byla to dobrá investice z hlediska Vašeho času a peněz?
Není lepší investice než lidské zdraví.

Doporučil by jste naše služby i dalším pacientům?
Samozřejmě. Všem potencionálním klientům, protože u Vás najdou to, co hledají – kvalitní péči, nadstandardní úroveň výkonů, lidský přístup, to vše jsem dlouhodobě oceňoval i já.

 
Jak jste se o nás dozvěděli?

 

Z reklamy na internetu.

Co Vás vedlo k vyhledání našich služeb?

Urgentní ošetření chrupu.

Co rozhodlo o výběru naší společnosti?

Moderní vybavení kliniky a odborná erudice.

Jaký problém jste potřebovali vyřešit?

Ošetření chrupu.

Jak dlouho jste přemýšleli o možnosti nás oslovit ?

Půl roku.

Co byl stimul k Vašemu rozhodnutí?

Dostupnost a dojezdová vzdálenost.

Probíhalo ošetření a přístup personálu dle Vašich představ?

Ošetření a přístup personálu byl a je bezvadný. Velmi chválíme. Ráda bych ještě jednou poděkovala.

Byla to dobrá investice z hlediska Vašeho času a peněz?

To ukáže čas.

Doporučil by jste naše služby i dalším pacientům?

Určitě doporučila, vaše služby jsou na vysoké úrovni.

 

Dovoluji si poděkovat ještě jednou panu doktorovi a všem ostatním za včerejší skvělý přístup, kterého si velmi vážím.
Zároveň vnímám, že takovýto přístup je zároveň jakýmsi popřením toho, co se dnes na poli zdravotnictví tak nějak odehrává, což je dobrá zpráva 😊. Dovolím si i osobní reflexi /ačkoliv mne o ni nikdo nežádá/ , je totiž evidentní, že práci dělá pan doktor rád, což má obrovský vliv na výkon, pacienta,…
Tedy ještě jednou díky všem za skvělou práci!
Ing Radka P.  

02/2021

 

S pěti hvězdičkami (víc jich nebylo možné označit) ještě jednou velké poděkování za Váš profesionální a lidský přístup. Když jsem se vloni rozhodla odejít ze stomatologické ordinace, ve které byly preventivní prohlídky pouze formalitou, věděla jsem, že nebude jednoduché najít jinou stomatologickou ordinaci nebo kliniku. Oslovila jsem také Vaši kliniku, vysvětlila problém se zubem, který mne delší dobu trápil a můžu napsat, že to byla správná volba. Absolvovala jsem nejdříve dentální hygienu a vstupní prohlídku, při kterých jsem se dozvěděla, že ten bolestivý zub není jediným problémem. Následovala konzultace s panem doktorem Kittlerem, který mi všechno vysvětlil, názorně ukázal na fotografiích a RTG snímcích a navrhnul plán léčby včetně finanční kalkulace. Věděla jsem přesně do čeho jdu. V průběhu dvou měsíců léčbou a ošetřením (celkem 5 návštěv) mi pan doktor zachránil tři stoličky (celokeramické korunky). Kompletní ošetření se týkalo části ústní dutiny včetně bezproblémové extrakce dvou osmiček. Děkuji moc za skvělou péči a vstřícnost a Vaši kliniku mohu jenom doporučit.
L. N.

1/2021

 

Jeste jednou celemu Vašemu tymu mnohokrat dekuji za Vas profesionalni pristup, odvedenou praci a pomoc. Jsem rad, ze jsem u Vas podstoupil tak rozsahle activity a dal si “verim” na dlouhe roky zuby do poradku. Urcite mi to prispeje ke zlepseni meho celkoveho zdravotniho stavu.
Jan V.

11/2020

 

Po rekonstrukci zubů, která trvala téměř rok, bych celému týmu ráda předala Zlatého slavíka za koncert celé filharmonie 2KDENTu. Souhra, špičková profesionalita, osobní přístup, kamarádské úsměvy a ten příjemně hřejivý pocit, že je o vás vždy postaráno. Ach jo, snažím se vymyslet nějaký nedostatky, jenže nedá se bohužel nic vytknout. Radka L.

 
“Vřele doporučuji, profesionální a lidský přístup, skutečná péče o pacienty, precizní práce provedená do nejmenších detailů, moderní vybavení ordinace a nové technologie. Velice příjemné positivní prostředí. Ceny za zákroky jsou odpovídající jejich kvalitě provedení a časové náročnosti. Toto dentální a estetické centrum mohu pouze pochválit a doporučit !!!”
 

Zkušenosti s 2-K Dent centrem jsou jen ty nejlepší, Rekonstrukce celého chrupu trvala rok a půl, ale spokojenost je veliká. Děkuji celému týmu za milý a profesionální přístup.Už jsem ani nedoufala, že se dají škody na mých zubech ještě napravit, ale povedlo se. Takže doporučuji a chválím. Moc děkuji pane doktore a všem ostatním také. Věra U.

 

S péčí jsem byla naprosto spokojená. Díky panu Dr. a paní Dr. mám krásné nové zuby a konečně se nemusím stydět se usmát. Všichni jsou na vás strašně milý a usměvavý. To je v dnešním světě zdravotnictví vzácnost. Já mnohokrát děkuji skvělému týmu za úžasnou péči a krásné zuby. Už teď vím, že už bych nikdy nešla jinam. Velké díky Michelle

07/2020

 

Dobrý den! Dnes mi přišlo blahopřání k narozeninám. Velice Vám děkuji. Udělalo mi to radost. Vzpomínám na Vás v této době, jak to zvládáte. Sama jsem nastoupila na oddělení pro nemocné s podezřením na onemocnění Covid 19. Doma mě to nebavilo :). Těším se na shledanou až bude po všem. Držte se! Vaše vděčná pacientka. K.

 

Dobrý den, ráda bych se připojila ke všem spokojeným pacientům pana doktora Kittlera. Celému týmu děkuji za skvělou práci na mém zdevastovaném chrupu. Můj život je díky Vám o 100% lepší. Byla to moje nejlepší investice ! Všem budoucím pacientům Vás mohu s klidným svědomím jen doporučit. Pan doktor je vynikající odborník a jsem ráda, že jsem ho objevila. Určitě v 2-K Dentu zůstávám i se svými dětmi. Samozřejmě chválím i profesionální a laskavý přístup sestřiček a specialistku na dentální hygienu paní Kittlerovou, která se o nás stará s nejlepší péčí. Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvy ! Nashledanou K.L. – spokojená pacientka

 

Ještě nikdy v životě jsem nepsala recenzi, ať kladnou či zápornou, již dva dny se mi honí hlavou, že bych se se svou zkušeností s klinikou podělila nejlépe s celým světem. Honí se mi hlavou hrozný sloh, ale ve zkratce….
Přišla jsem k pracovnímu úrazu, (ulomené pomalu 4 zuby, přední). Stalo se mi to v pátek večer a celý víkend-probdělý, proplakaný, kdo by se mě asi tak ihned ujal, přece jen mladá holka pracující v gastronimii, den co den mezi lidmi, zhroutil se mi světdíky klinice,jen na pár hodin.
Panu doktoru jsem napsala e-mail, který jsem našla na jeho internet.stránce, do pár minut mi bylo odpovězeno, upozorňuji, že to byla neděle…- prosím, pane Doktore omluvte snad nebudete mít teď plný víkend kvůli mě plnou schránku
Nicméně, ihned telefonická domluva, přijmuli mě půl hodiny před pracovní dobou ihned v pondělí, kdy proběhlo vyšetření a konzultace s přislibem, že to spravíme v nejbližší době.
Nestihla jsem ani dojet z kliniky do města a už mi bylo voláno, že mě ošetří ještě tentýž den v odpoledních hodinách, plakala jsem do telefonu dojetím, nezlobte se na mě, chodila jsem na kliniku také známou a aby mi dr řekla že mě po úrazu ošetří až za měsíc a půl? To pro mě není “můj” doktor, ještě kdyz mě tahá po třech hygienách v jednou měsíci,než mě vůbec ošetří, aby ze mě vytáhla peníze? Upozorňuji, že se o svůj chrup starám.A když jsem dnes viděla ve zvětšených fotkách ty nedostatky- ne děkuji, ty “nakydaný” splácaniny, co mi zubař o pár stovek levněji udělal a ještě ve více návštevách,(ve finále větší cena),ne opravdu nemám slov. Už se budu držet toho “nejsem tak bohatá, abych mohla utrácet za levné věci”. A že jsem zubařů vystřidala dost, ať to byla klinika, která má “jméno”,po komunistického řezníka
Je hodinu po půlnoci, pár hodin od mého zákroku a já stále nemohu pochopit, že jsem měla takové štěstí a narazila na lidi a přístup jaký na klinice je. Tímto jim velice děkuju ještě jednou + nejmíň 100 tisíckrát k tomu. Od recepce, sestřiček, doktoru a doktorky. Opravdu jsem se s takovým lidským přistupem ještě nesetkala a jak jsem už psala do teď žasnu a nedá mi spát, že takový lidé ještě existují.
Garantuji všem, že kdo hledá a váhá, nad výběrem doporučuji, budete sedět s úžasem jako sedím teď já, jenže já do toho mám zrcátko a nemůžu se vynadívat nad skvěle odvedenou práci. Opravdu píšu ve zkratce

Nikola T.
 

Dobrý den, chtěl bych poděkovat celému 2-K DENT centru za profesionální práci a péči, kterou pro své klienty odvádíte. Je skvělé, že jsou na této planetě ještě stále lidí a firmy, které dokáží pomoci, poradit a zdá se, že za tím nejsou žádné vedlejší účely ? Je to zážitek! Nevím co by se muselo stát, abych měnil.

Martin M.
 

Původně jsem si chtěl nechat pouze opravit přední zuby. Pan doktor mi vysvětlil, že by bylo dobré vyšetřit celý chrup a opravit všechny kazy. Že má pravdu jsem uvěřil poté, co kolegovi z práce, jenž vážně onemocněl, před operací vytrhali všechny zuby, kde našli zánět (na opravu už nebyl čas). Dnes jsem šťasten, že jsem přistoupil i na vytrhnutí nepotřebných osmiček (zubů moudrosti). Pan doktor Kittler se neustále vzdělává a je velice pečlivý. Díky kvalitnímu mikroskopu vidí do hloubky zubních kanálků a nepoleví, dokud kanálek není dokonale vyčištěn. Součástí ošetření je i zubní hygiena, prováděná paní Kittlerovou ve vynikající kvalitě. Díky zdravému chrupu se v seniorském věku mohu odvážit cestování do dalekých krajin.

Ing. Otakar V.
 

Individuální a profesionální přístup celého personálu. Člověk se tu cítí velmi dobře a vůbec mi nevadí, ze nemají smlouvu s pojišťovnami. Velmi rada si za takovou péči zaplatím.

S.
 

Vse je v poradku moc Vam vsem dekuji za profesionalni provedeni a rychlost. V podstate necitim ze bych byl vcera u zubare …uplne bez bolesti a super ! Jeste jednou diky vsem a panu doktorovi za profesionalni pristup

M. V.
 

Dobrý den,
jménem mého tatínka F.K. Vám chci poděkovat za bezvadnou úpravu jeho protézy. Táta si ji moc pochvaluje a jeho spokojenost ještě umocňuje ještě fakt, před návštěvou u Vás byl ohledně možností nějakého vylepšení dost skeptický ?
Pěkný adventní čas

B.T.
 

Estetické dentální centrum navštěvuji již několik let. Jsem s prací celého dentálního centra spokojená a jsem ráda, že jsem se svěřila do jejich péče.

N.Ř.
 

Ordinaci Dr. Kittlera již navštěvujeme několik let naše celá rodina. Jsme spokojení s prací pana doktora i dentální hygienistky, dále s přístupem celého kolektivu, s kvalitou poskytované péče a také s prostředím ordinace.

L.Š.
 
Podstoupil jsem kompletní sanaci (ošetření) chrupu a jsem s výsledky práce spokojen.

 

Z.F.
 

Jsem mnoholetým klientem dr. Kittlera, během této doby jsem absolvovala několik implantátů, s prací a přístupem celého týmu jsem velmi spokojená.

L.Š.Liberec
 

Vytržení zubů moudrosti České Budějovice

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do jeho ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytržení všech čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička z recepce volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

 

Velmi spokojená s odstraněním zubního kamene

Dentální centrum navštěvuji již více jak cca 5 let. S přístupem celého týmu jsem velmi spokojená, protože mi vždy s úsměvem pomohli a poradili a to i v případě, že jsem něčemu nerozuměla a potřebovala situaci vysvětlit vícekrát.

 

Kompletní rekonstrukce chrupu

Skutečně nejen profesionální, ale i lidský přístup k pacientům. Klid, vyrovnanost, otevřenost, citlivost, dobrá nálada a skutečný zájem o vaše zdraví. A to se týká veškerého personálu estetického centra 2KDENT. Odvedená práce je skutečně precizní, do detailu provedena a následně znova několikrát překontrolována. Ceny zákroků odpovídají jejich kvalitnímu provedení a časové náročnosti, tedy zcela úměrné. Osobně jsem velmi nadšen celkovým přístupem od A do Z. Velká škoda, že taková péče a vybavení ordinace není v celé ČR standartem a není hrazena pojišťovnami. Za sebe mohu jen doporučit !

 

Plombování, nastavení chrupu,čištění atd….

 Tento lékařský tým stomatologa pana Martina Kittlera a jeho manželky do svěření jejich nejen laskavé, ohleduplné práci a jejich profesionální a lidský přístup ale vše dohromady na vás působí že tam prostě mezi ně patříte berou každého jako rodina
Vřele doporučuji všem kteří mají rádi svůj chrup v pořádku tam vám zachrání co se dá. Proto vřele doporučuji s tak laskavou péčí a starost bolí nebolí zvedněte ruku se jen tak nikde nedostanete všichni vás berou jako kus do kartotéky
Děkuji jim za všechno i za to že mám léta navštěvovaného tohoto lékaře ještě v 70 letech skoro celý kompletní chrup vlastní
Přeji krásný den a využijte že mají volné místo
 

Perfektní aplikace zubního implantátu

Vše OK

 

Život bez citlivých zubů

Spoustu let mě trápila citlivost zubů, v dentálním centru jsem na doporuční naší sousedky podstoupila plastiku krčků a dolest je pryč. Pravidelně docházím do centra na dentální hygienu a péči paní doktorky si nemůžu vynachválit. S manželem jsme nadmíru spokojení, všude jen chválíme a doporučujem dál.

 

Zuby jako bez plomb

U pana doktora jsem podstoupil výměnu amalgánových plomb za bílé. Poprvé jsem byl na vstupní prohlídce, poté na dentální hygieně, pak se mnou pan doktor prokonzultoval celý postup, který mi názorně ukázal na iPadu a vykalkuloval mi předběžnou cenu. Se zákrokem jsem souhlasil a po dalších dvou návštěvách se konečně mohu smát od ucha k uchu. Cena byla plus mínus dvěstě korun přesná, jako mi pan doktor před zákrokem sdělil. Nyní chodím i s manželkou 2x do roka na hygienu a jsem nadmíru spokojený.

 

Již několik let navštěvuji dentálního hygienistu

Již několik let navštěvuji dentální hygienistku pana doktora, která mě upozornila na pár problému, které se v ústech byli. Nebála jsem se svěřit panu doktorovi, který mi udělal rentgenové snímky (do té doby mi můj lékař žádné nezhotovil), vše mi na nich ukázal, probrali jsme léčbu a léčbu jsme zahájili. Nyní chodím jen na pravidelné kontroly a dentální hygienu. S péčí celého týmu jsme spokojena.
 

Dentální hygiena

V centru pana doktrora Kittlera jsem podstoupila u jeho paní dentální hygienu. Již dříve jsem navštívila 2 jiná pracoviště v Liberci a byla jsem velmi mile překvapená co vše opravdová hygiena obsahuje. Prostředí ordinace je velmi příjemné stejně tak paní hygienistka, samotná hygiena se zkládala z několika kroků: odstranění zubního kamene, pískování a odstranění pigmentů, čištění mezi zuby a leštění. Po zákroku jsem cítila svě zuby velmi hladké a nebylo to vůbec bolestivé jako u předchozích hygienistek. Paní hygienistka mi udělala obě čelisti najendou za jednu cenu (v jiném pracovišti byla sice cena menší, ale musela jsem přijít znovu na druhou čelist). Nakonec se mnou podrobně probrala dentální hygienu a já nyní vím, co je důležité Vřele všem doporučují toto pracoviště, já chodím 2x za rok.

 

Bělejší zuby o 5 odstínů i po dvou letech!

V Estetickém dentálním centru jsem podstoupila ordinační bělění zubů, s výsledkem jsem naprosto spokojena! Zuby mám bělejší o 5 odstínů a to uděhly od bělení skoro 2 roky!

 

Věděla jsem, co mě čeká a kolik vše bude stát. Doporučuji

K panu doktorovi Kittlerovi chodím teprve krátce, ale s jeho péčí jsme velmi spokojená. Po vstupní prohlídce si mě pan doktor bezplatně pozval do ordinace a celou léčbu se mnou detailně probral. řekl mi přesně co se na kterém zubu bude dělat a kolik to bude stát, takže jsem dopředu vše věděla. Po zákroku mi ještě sestřička několikrát volala a ujišťovala se, zda je vše v pořádku. Tuto ordinaci doporučuji i svým známým.

 

Zubní implantáty mám 8 let

K panu Kittlerovi jsem začala chodit na doporučení z rodiny. Implantáty, které mám již osmý rok jsou bez problémů. Pan doktor je velice vstřícný, vzhledem k mé pracovní vytíženosti se termíny nehledaly lehce,ale vždy mi bylo vyhověno. S péčí jsem velice spokojena a určitě mohu doporučit.