“Vřele doporučuji, profesionální a lidský přístup, skutečná péče o pacienty, precizní práce provedená do nejmenších detailů, moderní vybavení ordinace a nové technologie. Velice příjemné positivní prostředí. Ceny za zákroky jsou odpovídající jejich kvalitě provedení a časové náročnosti. Toto dentální a estetické centrum mohu pouze pochválit a doporučit !!!”Zkušenosti s 2-K Dent centrem jsou jen ty nejlepší, Rekonstrukce celého chrupu trvala rok a půl, ale spokojenost je veliká. Děkuji celému týmu za milý a profesionální přístup.Už jsem ani nedoufala, že se dají škody na mých zubech ještě napravit, ale povedlo se. Takže doporučuji a chválím. Moc děkuji pane doktore a všem ostatním také. Věra U.

S péčí jsem byla naprosto spokojená. Díky panu Dr. a paní Dr. mám krásné nové zuby a konečně se nemusím stydět se usmát. Všichni jsou na vás strašně milý a usměvavý. To je v dnešním světě zdravotnictví vzácnost. Já mnohokrát děkuji skvělému týmu za úžasnou péči a krásné zuby. Už teď vím, že už bych nikdy nešla jinam. Velké díky Michelle

07/2020

Dobrý den! Dnes mi přišlo blahopřání k narozeninám. Velice Vám děkuji. Udělalo mi to radost. Vzpomínám na Vás v této době, jak to zvládáte. Sama jsem nastoupila na oddělení pro nemocné s podezřením na onemocnění Covid 19. Doma mě to nebavilo :). Těším se na shledanou až bude po všem. Držte se! Vaše vděčná pacientka. K.

Dobrý den, ráda bych se připojila ke všem spokojeným pacientům pana doktora Kittlera. Celému týmu děkuji za skvělou práci na mém zdevastovaném chrupu. Můj život je díky Vám o 100% lepší. Byla to moje nejlepší investice ! Všem budoucím pacientům Vás mohu s klidným svědomím jen doporučit. Pan doktor je vynikající odborník a jsem ráda, že jsem ho objevila. Určitě v 2-K Dentu zůstávám i se svými dětmi. Samozřejmě chválím i profesionální a laskavý přístup sestřiček a specialistku na dentální hygienu paní Kittlerovou, která se o nás stará s nejlepší péčí. Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvy ! Nashledanou K.L. – spokojená pacientka

Ještě nikdy v životě jsem nepsala recenzi, ať kladnou či zápornou, již dva dny se mi honí hlavou, že bych se se svou zkušeností s klinikou podělila nejlépe s celým světem. Honí se mi hlavou hrozný sloh, ale ve zkratce….
Přišla jsem k pracovnímu úrazu, (ulomené pomalu 4 zuby, přední). Stalo se mi to v pátek večer a celý víkend-probdělý, proplakaný, kdo by se mě asi tak ihned ujal, přece jen mladá holka pracující v gastronimii, den co den mezi lidmi, zhroutil se mi světdíky klinice,jen na pár hodin.
Panu doktoru jsem napsala e-mail, který jsem našla na jeho internet.stránce, do pár minut mi bylo odpovězeno, upozorňuji, že to byla neděle…- prosím, pane Doktore omluvte snad nebudete mít teď plný víkend kvůli mě plnou schránku
Nicméně, ihned telefonická domluva, přijmuli mě půl hodiny před pracovní dobou ihned v pondělí, kdy proběhlo vyšetření a konzultace s přislibem, že to spravíme v nejbližší době.
Nestihla jsem ani dojet z kliniky do města a už mi bylo voláno, že mě ošetří ještě tentýž den v odpoledních hodinách, plakala jsem do telefonu dojetím, nezlobte se na mě, chodila jsem na kliniku také známou a aby mi dr řekla že mě po úrazu ošetří až za měsíc a půl? To pro mě není “můj” doktor, ještě kdyz mě tahá po třech hygienách v jednou měsíci,než mě vůbec ošetří, aby ze mě vytáhla peníze? Upozorňuji, že se o svůj chrup starám.A když jsem dnes viděla ve zvětšených fotkách ty nedostatky- ne děkuji, ty “nakydaný” splácaniny, co mi zubař o pár stovek levněji udělal a ještě ve více návštevách,(ve finále větší cena),ne opravdu nemám slov. Už se budu držet toho “nejsem tak bohatá, abych mohla utrácet za levné věci”. A že jsem zubařů vystřidala dost, ať to byla klinika, která má “jméno”,po komunistického řezníka
Je hodinu po půlnoci, pár hodin od mého zákroku a já stále nemohu pochopit, že jsem měla takové štěstí a narazila na lidi a přístup jaký na klinice je. Tímto jim velice děkuju ještě jednou + nejmíň 100 tisíckrát k tomu. Od recepce, sestřiček, doktoru a doktorky. Opravdu jsem se s takovým lidským přistupem ještě nesetkala a jak jsem už psala do teď žasnu a nedá mi spát, že takový lidé ještě existují.
Garantuji všem, že kdo hledá a váhá, nad výběrem doporučuji, budete sedět s úžasem jako sedím teď já, jenže já do toho mám zrcátko a nemůžu se vynadívat nad skvěle odvedenou práci. Opravdu píšu ve zkratce

Nikola T.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat celému 2-K DENT centru za profesionální práci a péči, kterou pro své klienty odvádíte. Je skvělé, že jsou na této planetě ještě stále lidí a firmy, které dokáží pomoci, poradit a zdá se, že za tím nejsou žádné vedlejší účely ? Je to zážitek! Nevím co by se muselo stát, abych měnil.

Martin M.

Původně jsem si chtěl nechat pouze opravit přední zuby. Pan doktor mi vysvětlil, že by bylo dobré vyšetřit celý chrup a opravit všechny kazy. Že má pravdu jsem uvěřil poté, co kolegovi z práce, jenž vážně onemocněl, před operací vytrhali všechny zuby, kde našli zánět (na opravu už nebyl čas). Dnes jsem šťasten, že jsem přistoupil i na vytrhnutí nepotřebných osmiček (zubů moudrosti). Pan doktor Kittler se neustále vzdělává a je velice pečlivý. Díky kvalitnímu mikroskopu vidí do hloubky zubních kanálků a nepoleví, dokud kanálek není dokonale vyčištěn. Součástí ošetření je i zubní hygiena, prováděná paní Kittlerovou ve vynikající kvalitě. Díky zdravému chrupu se v seniorském věku mohu odvážit cestování do dalekých krajin.

Ing. Otakar V.

Individuální a profesionální přístup celého personálu. Člověk se tu cítí velmi dobře a vůbec mi nevadí, ze nemají smlouvu s pojišťovnami. Velmi rada si za takovou péči zaplatím.

S.

Vse je v poradku moc Vam vsem dekuji za profesionalni provedeni a rychlost. V podstate necitim ze bych byl vcera u zubare …uplne bez bolesti a super ! Jeste jednou diky vsem a panu doktorovi za profesionalni pristup

M. V.

Dobrý den,
jménem mého tatínka F.K. Vám chci poděkovat za bezvadnou úpravu jeho protézy. Táta si ji moc pochvaluje a jeho spokojenost ještě umocňuje ještě fakt, před návštěvou u Vás byl ohledně možností nějakého vylepšení dost skeptický ?
Pěkný adventní čas

B.T.

Estetické dentální centrum navštěvuji již několik let. Jsem s prací celého dentálního centra spokojená a jsem ráda, že jsem se svěřila do jejich péče.

N.Ř.

Ordinaci Dr. Kittlera již navštěvujeme několik let naše celá rodina. Jsme spokojení s prací pana doktora i dentální hygienistky, dále s přístupem celého kolektivu, s kvalitou poskytované péče a také s prostředím ordinace.

L.Š.
Podstoupil jsem kompletní sanaci (ošetření) chrupu a jsem s výsledky práce spokojen.

Z.F.

Jsem mnoholetým klientem dr. Kittlera, během této doby jsem absolvovala několik implantátů, s prací a přístupem celého týmu jsem velmi spokojená.

L.Š.Liberec

Vytržení zubů moudrosti České Budějovice

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do jeho ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytržení všech čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička z recepce volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

Velmi spokojená s odstraněním zubního kamene

Dentální centrum navštěvuji již více jak cca 5 let. S přístupem celého týmu jsem velmi spokojená, protože mi vždy s úsměvem pomohli a poradili a to i v případě, že jsem něčemu nerozuměla a potřebovala situaci vysvětlit vícekrát.

Kompletní rekonstrukce chrupu

Skutečně nejen profesionální, ale i lidský přístup k pacientům. Klid, vyrovnanost, otevřenost, citlivost, dobrá nálada a skutečný zájem o vaše zdraví. A to se týká veškerého personálu estetického centra 2KDENT. Odvedená práce je skutečně precizní, do detailu provedena a následně znova několikrát překontrolována. Ceny zákroků odpovídají jejich kvalitnímu provedení a časové náročnosti, tedy zcela úměrné. Osobně jsem velmi nadšen celkovým přístupem od A do Z. Velká škoda, že taková péče a vybavení ordinace není v celé ČR standartem a není hrazena pojišťovnami. Za sebe mohu jen doporučit !

Plombování, nastavení chrupu,čištění atd….

 Tento lékařský tým stomatologa pana Martina Kittlera a jeho manželky do svěření jejich nejen laskavé, ohleduplné práci a jejich profesionální a lidský přístup ale vše dohromady na vás působí že tam prostě mezi ně patříte berou každého jako rodina
Vřele doporučuji všem kteří mají rádi svůj chrup v pořádku tam vám zachrání co se dá. Proto vřele doporučuji s tak laskavou péčí a starost bolí nebolí zvedněte ruku se jen tak nikde nedostanete všichni vás berou jako kus do kartotéky
Děkuji jim za všechno i za to že mám léta navštěvovaného tohoto lékaře ještě v 70 letech skoro celý kompletní chrup vlastní
Přeji krásný den a využijte že mají volné místo

Perfektní aplikace zubního implantátu

Vše OK

Život bez citlivých zubů

Spoustu let mě trápila citlivost zubů, v dentálním centru jsem na doporuční naší sousedky podstoupila plastiku krčků a dolest je pryč. Pravidelně docházím do centra na dentální hygienu a péči paní doktorky si nemůžu vynachválit. S manželem jsme nadmíru spokojení, všude jen chválíme a doporučujem dál.

Zuby jako bez plomb

U pana doktora jsem podstoupil výměnu amalgánových plomb za bílé. Poprvé jsem byl na vstupní prohlídce, poté na dentální hygieně, pak se mnou pan doktor prokonzultoval celý postup, který mi názorně ukázal na iPadu a vykalkuloval mi předběžnou cenu. Se zákrokem jsem souhlasil a po dalších dvou návštěvách se konečně mohu smát od ucha k uchu. Cena byla plus mínus dvěstě korun přesná, jako mi pan doktor před zákrokem sdělil. Nyní chodím i s manželkou 2x do roka na hygienu a jsem nadmíru spokojený.

Již několik let navštěvuji dentálního hygienistu

Již několik let navštěvuji dentální hygienistku pana doktora, která mě upozornila na pár problému, které se v ústech byli. Nebála jsem se svěřit panu doktorovi, který mi udělal rentgenové snímky (do té doby mi můj lékař žádné nezhotovil), vše mi na nich ukázal, probrali jsme léčbu a léčbu jsme zahájili. Nyní chodím jen na pravidelné kontroly a dentální hygienu. S péčí celého týmu jsme spokojena.

Dentální hygiena

V centru pana doktrora Kittlera jsem podstoupila u jeho paní dentální hygienu. Již dříve jsem navštívila 2 jiná pracoviště v Liberci a byla jsem velmi mile překvapená co vše opravdová hygiena obsahuje. Prostředí ordinace je velmi příjemné stejně tak paní hygienistka, samotná hygiena se zkládala z několika kroků: odstranění zubního kamene, pískování a odstranění pigmentů, čištění mezi zuby a leštění. Po zákroku jsem cítila svě zuby velmi hladké a nebylo to vůbec bolestivé jako u předchozích hygienistek. Paní hygienistka mi udělala obě čelisti najendou za jednu cenu (v jiném pracovišti byla sice cena menší, ale musela jsem přijít znovu na druhou čelist). Nakonec se mnou podrobně probrala dentální hygienu a já nyní vím, co je důležité Vřele všem doporučují toto pracoviště, já chodím 2x za rok.

Bělejší zuby o 5 odstínů i po dvou letech!

V Estetickém dentálním centru jsem podstoupila ordinační bělění zubů, s výsledkem jsem naprosto spokojena! Zuby mám bělejší o 5 odstínů a to uděhly od bělení skoro 2 roky!

Věděla jsem, co mě čeká a kolik vše bude stát. Doporučuji

K panu doktorovi Kittlerovi chodím teprve krátce, ale s jeho péčí jsme velmi spokojená. Po vstupní prohlídce si mě pan doktor bezplatně pozval do ordinace a celou léčbu se mnou detailně probral. řekl mi přesně co se na kterém zubu bude dělat a kolik to bude stát, takže jsem dopředu vše věděla. Po zákroku mi ještě sestřička několikrát volala a ujišťovala se, zda je vše v pořádku. Tuto ordinaci doporučuji i svým známým.

Zubní implantáty mám 8 let

K panu Kittlerovi jsem začala chodit na doporučení z rodiny. Implantáty, které mám již osmý rok jsou bez problémů. Pan doktor je velice vstřícný, vzhledem k mé pracovní vytíženosti se termíny nehledaly lehce,ale vždy mi bylo vyhověno. S péčí jsem velice spokojena a určitě mohu doporučit.

Informace

2-K DENT s.r.o.

Estetické Dentální Centrum

Doubská 997, Liberec
Mob: +420 606 656 193
Tel: +420 485 106 291

Kde nás najdete

Otevírací doba

Pondělí: 07:00 – 12:00   13:00 – 16:00
Úterý:
07:00 – 12:00   13:00 – 17:00
Středa: 07:00 – 12:00   13:00 – 18:00
Čtvrtek:
07:00 – 11:30   12:00 – 14:00
Pátek: 07:00 – 13:30