Zubní implantáty

Co jsou to ZUBNÍ IMPLANTÁTY?

Zubní implantát, je malý díl vyrobený z titanu nebo ze slitiny titanu a zirkonia, který se umístí do čelistní kosti namísto chybějícího kořene původního zubu. Implantát lze zavádět chirurgicky v lokální anestézii v ambulanci. Lidský organismus titan všeobecně velmi dobře snáší a ukázalo se, že kost k titanu dobře přilne. Po uzdravení umělý kořen působí jako základna pro upevnění individuálních korunek a vícečlenných můstků. Implantát lze rovněž použít jako kotvu pro celkovou dentální protézu.

3515d104d531f0fead5a4d311501f5d9

 

pdfpng Brožura pro Vás

 

PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VOLBU ZUBNÍCH IMPLANTÁTŮ

V současnosti mohou zubní lékaři využívat umělých zubních kořenů k uzavření téměř jakékoliv mezery. Implantáty Straumann jsou moderní volbou pro zubní náhradu.

ESTETICKÉ ŘEŠENÍ

Dentální implantáty byly vyvinuty proto, aby nabízely spolehlivou stabilitu plus nové řešení pro přirozený vzhled implantátů.

OCHRANA ZUBŮ

Když se k uzavření mezery použije implantát, sousední zuby tím nejsou ovlivněny a jejich přirozený povrch zůstává nedotčen.

OCHRANA KOSTI

Implantáty přenášejí žvýkací síly na čelistní kost, a tím zabraňují jejímu úbytku.

VÍCE RADOSTI

Zubní protézy s plným patrem mohou vytvářet místa otlaku a jiné nepříjemnosti. Při terapii s pomocí dentálního implantátu tento typ protézy není nutný. Proto si pacienti mohou užívat větší pohodlí, když hovoří, smějí se a jedí.

PROVĚRĚNÁ KVALITA

Na celém světě se prodaly více než čtyři miliony zubních implantátů Straumann. Systém dentálních implantátů Straumann® je jedním z nejčastěji používaných systémů na světě a je výsledkem více než 30 let vědeckých zkušeností.

impl1 Custom

impl6 Custom

impl2 Custom

 

 

 

 

PROČ SI VYBRAT ZUBNÍ IMPLANTÁTY?

  • Chrání sousední zdravé zuby před broušením. které je nutné u konvenční můstkové terapie.
  • Poznáte pevné, bezpečné upevnění protéz, i když se používají bez adhezivního krému.
  • Mohou odstranit diskomfort často spojený se špatně padnoucím umělým chrupem.
  • Pomáhají uchovat původní čelistní kost a následně obličejové struktury.
  • Zachováte si svůj úsměv

 

impl1 Custom

Srovnání konvenčních metod a zubních implantátů

cb896d031725f768f705e3aec8c3c454

ŘEŠENÍ POMOCÍ MŮSTKU U konvenčních metod se musí dva zdravé sousední zuby zbrousit, aby se na místo mohl upevnit můstek. To má za následek ztrátu přirozeného povrchu zubu. Protože můstek nepřenáší žvýkací síly na čelistní kost, může dojít ke zhoršení jejího stavu.

 
dcfc17a705aaed1a3a4bf1752964e545
 
 
ŘEŠENÍ POMOCÍ IMPLANTÁTU Zubní implantát nahrazuje chybějící kořen zubu. Zdravé sousední zuby zůstanou zcela nedotčeny a není nutné je zbrousit.

 

Implantáty Straumann dnes již opravdu pro každého!

Díky velmi pevným vztahům se švýcarským výrobcem implantátů Straumann Vám nabízíme velmi dobré podmínky pro náhradu chybějícího zubu implantátem. A to včetně korunky.

Cena balíčku je 29 850,- Kč

 

Zahrnuje:

- zavedení implantátu (bez anestezie)

- pooperační balíček (léky proti bolesti, pooperační kartáček, chlorhexidin k výplachu)

- zkoušku stabilita přístrojem Ostell

- abutment cementovaný a metalokeramickou korunkou 
 

Proč ošetření implantáty Straumann právě u nás:

1) Kvalita, profesionalita, osobní přístup.

2) Řešení pro každou čelist.

3) Dokonalá podpora firmy Straumann, abutmenty dostupné i po 30ti letech

4) Dlouholetá zkušenost MUDr. Martina Kittlera člena International Team for ImplantologyNa všechny námi zhotovené výkony poskytujeme záruku a to pouze za předpokladu, že pacient bude alespoň 1x ročně chodit na preventivní prohlídku a 2x ročně na dentální hygienu. V případě zavedených implantátů je nutné docházet k dentální hygienistce na ošetření 1x za 4 měsíce. Dále je důležité se řídit našimi radami v péči o svůj chrup. Jakýkoliv dotaz či nejasnost Vám bude ochotně vysvětlena v naší ordinaci.

Chci se objednat[/button]
 
[/dropdown]